Akdeniz'in güneşi ile yoğrulmuş lezzetler, Boğaz'ın en güzel köşesinde


Hayatı iştahla yaşayan, heyecanlı, farklı, idealist, biraz yaramaz, biraz asi, klasik olmayan, yaratıcı, olanı sorgulayan, detaycı, profesyonelce çalışan ama amatör ruhla beslenen, zincir olmayı reddeden. Kısacası, ruhu olan mekanlar yaratan bir ‘Soul Group’ girişimi La Mancha…


Kuruçeşme’de Boğaz’a tepeden bakan terasta konumlanmış mekanda, İspanya’nın tapas şeklinde sunulan paylaşımlık yöresel tatlarına, İtalya’nın ev yapımı makarnalarına ve Akdeniz’in otantik sunumlu lezzetlerine, çeşit çeşit şarap eşlik ediyor.


‘Tapaslarının’ tadını,La Mancha barda, kıpır kıpır müziğin eşliğinde, manzaraya karşı kokteylinizi yudumlarken de çıkartabilirsiniz.


CONTACT NOW

SOUL GROUP


 

Aslı-Cem Pasinli’nin kurucu ortaklarından olduğu Soul Group’un hedefi zincir olmadan, birbirini tekrarlamayan 'ruhu besleyen' mekanlar yaratmak. İlk kez 2004 senesinde Ortaköy’de açtıkları Banyan Restaurant ile “En İyi Etnik Restoran” da dahil pek çok önemli ödülün sahibi olan Soul Group, Çeşme Alaçatı’da yer alan Kydonia Restaurant ile de tanınıyor.  Kuruçeşme’de eski bir şarap imalathanesini restore edip, birinci katına Kydonia Restaurant ve ikinci katına da La Mancha’yı açan Soul Group, binanın en alt katında yer alan İncirli Şaraphane ile de Türkiye’nin önemli bir açığını kapatıyor. Yaptığı işlerin hayatlarıyla uyumlu olmasına özen gösteren Soul Group, tüm restoranlarının aynı gecede ziyaret edebilecek yakınlıkta olmasına özen gösteriyor. Soul Group’un mekanlarında hissedilen otantikliği ve ruhu korumalarının sırrı da burada yatıyor.

Reservation

GALLERY

CONTACT

Adres: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:107, 34345 Istanbul, Türkiye

Telefon: +90 212 257 11 44

E-Posta: info@lamancha.com.tr